Koçtaş

0

AKTARIMA/ATÖLYEYE İLİŞKİN GENEL GÖRÜŞLER
– Şimdiye kadar aldığım/katıldığım eğitimlerin tamamen dışında olan, inanılmaz keyif aldığım ve daha birkaç gün daha devam etsin dediğim bir eğitimdi. Bakış açınızın önemi, başarabileceklerim ve değişime ne kadar hazır olduğumuzu sorguladım. Anlatımınız gösterdikleriniz ve yol göstericiliğiniz için sonsuz teşekkürler.
– Rana Hanım’a aktarımından dolayı teşekkür ederim. Kendisi konusuna hakim ve yönetici konumundan gelme olduğu için personel dilinden çok iyi anlıyor. Neşeli ve hareketli .
– Ben genellikle bu tarz eğitimleri, kişisel gelişim çalışmalarının yarasız ve suni bulurum. Ancak burada geçirdiğim 2gün boyunca hem bambaşka bir deneyim, hem rutinden çıkma hem de çok fazla kazanımım oldu.
– Eğitim çok güzel, keyifli ve hareketliydi. Eğitimi ilk seçtiğimde istediğim bir şey olduğu için seçmiştim ve eğitim sırasında doğru karar verdiğimi anladım, mutluyum.
– Birebir, teorik değil örneklerle, hayattan parçalarla anlatılan bir eğitim ve üzerimde etkisi olacağına inanarak geldiğim bir eğitimdi ve karşılığını aldım. Çok teşekkürler.
– Teorikten çok bilgisi olması, eğitim, sunum ve her şey mükemmeldi.
– Sunum, eğitim, eğitmen ve kullanılan araçlar yeterliydi.
– Son derece rahat, kurallarını ötesinde sıcak insanlarla birlikte farklı noktalardan hayata bakabilmenin dayanılmaz hafifliği
– Farklı düşünebilmenin yolları ve değişim yaratmanın süreçleri hakkında fikir edindim. Yaratıcılığın zaten içimde olduğunu ve biraz risk ve özgüvenle yaratıcılıkta başarıya ulaşmak için zor yolların olmadığını gördüm.
– Materyaller oldukça yeterliydi. Amaca hizmet ettiğine inanıyorum. Tecrübe paylaşımı bence değişimin temeliydi. Paylaşım artık pek yapmadığımız bir çalışma aslında günlük hayatımızda. Bunu için teşekkürler.
– Genel olarak çok etkileyiciydi lakin son zamanlarda çok fazla yaşam koçu vs türediğinden dolayı bazen eğitimin klasikleşen bilgilerle geçtiği oldu. Hani maksimumda zorlayınca ancak böyle bir eleştiri getirilebilir. Genel olarak çok başarılıydı.
– Kendimizi fark etmemiz ve gelecekte ne olmamız gerektiği konusunda farkındalık yarattı.
BU EĞİTİMDEN/ATÖLYEDEN NE İLE GİDİYORUM? (3 SIFAT)
– Değişim, farkındalık, cesaret.
– KARİYER: hedeflerime ulaşabilmek için ne gibi yaratıcılıklar yapabilirlim düşünmeye başladım. Başkalarının benim için adım atmasını beklememeliyim.
– Cesaret, yenilikçilik, risk alabilme.
– Her zaman gelişim, her zaman yenilik ve her zaman düşündüğüm gibi fark yaratmak için çalışmak.
– Kalıplardan uzak, yenilik ve değişim.
– Mutlu, daha yenilikçi, daha yaratıcı
– Değişim, yenilik, olaylara farklı açılardan bakabilmek.
– Cesaret resim yenilenme .
– Farklı düşünebilmek, motivasyon, özgüven.
– Enthusiasm, Optimism, Bravery.
– Motivasyon, cesaret ve özgüven.
– Mutlu, rahatlamış arayış içinde.
EĞİTMENE İLİŞKİN GENEL GÖRÜŞLER
– Rana Hanım’ın bakış açısı, konuşması, kariyeri, geçmişte başardıkları, tecrübesi, yaklaşımı, dinleyiciliği, yol göstericiliği vs ……. Daha birçok sayılabilecek özelliği etkileyiciydi. İyi ki tanıdım, teşekkürler ! 
– Eğitim aslında bir terapi gibi oldu. Aldığım eğitimler genelde iş süreçlerimizi vurgularken bu eğitimde çocukluğumuz, tiyatral sanatımız, hayallerimizin arasında zaman yolculuğu yaptım. İş hayatından 2 gün boyunca ayrılarak bir çok şeyin farkındalığını yaşadım.
– Rana Hanım hem çok tatlı, hem güçlü bir iletişimci, hem de içindeki öğrenme isteğini ilk bakışta anlayabileceğiniz bir insan. Birikimleri ve entelektüel bilgisi harika.
– Konusuna hakim, iyi anlatıcı, iyi dinleyici ve soru cevap kısmı müthişti.Bu eğitimden aldığım konuları çevremdekilerle paylaşacağım. Süper bir eğitimdi.
– Çok tatlı, çok içten sevecen kesinlikle sıkıcı değil. Renkli bir insan. Böyle bir kişiyi tanıdığım için çok memnunum.
– Hayatımda tanıdığım en iyi eğitmen, çok bilgili, kültürlü ve yaşam dolu ve çok pozitif.
– Eğitmen ve asistanları, konularına gayet hakim, insanlara bakış açılarını değiştirmeleri konusunda desteği olan donanımlı insanlar.
– Derin, sıcak, iletişimde son derece başarılı ve etkili bir eğitmen. Hayata dair nerde olunması gerektiğini, nerde hala yapılacaklar olduğunun mümkün kılınabileceğini gösteren güzel insan.
– Başarılıydı teşekkürler.
– Rana Hanım’ın oldukça güçlü bir kişiliği olduğunu düşünüyorum. Buna sahip olmak istiyorsak, kolları bağlayıp arkamıza yaslanarak olmayacağını gösterdi bize bence. ”hesaplı risk almak.” Hayatımızda bırakılan bir iz olabilir.
– Şeker gibi
– Eğitimi alabilecek en etkili ve en eğlenceli şeklide karşı tarafa aktarıyor. Zamanın nasıl geçtiğini bilmedik. Teşekkürler.

Kurum : KOÇTAŞ
Katılım Gösterilen Etkinliğin Adı/Türü : Zihn-i Değişim / YARATICILIK
Katılım Tarihi : 18-19.Aralık.2014
RNA Eğitmeni/Moderatörü : Rana ÖZŞEKER

Share.

About Author

Leave A Reply