Kişisel Farkındalık Atölyesi

0

Bireyin kendisinden yola çıkarak çevresindeki diğer bireylere, hayata, dünyaya ve evrene gelecek vizyonuyla bakması günümüzde daha büyük bir ihtiyaç… Bu atölyede Farkındalık’ın farklı boyutlarını paylaşıyoruz.

Kariyerimize, kurumsal yaşama ve sosyal rollerimize bakış açımızı gözden geçirmemizi sağlayacak, önyargılarımızı fark etmemizi kolaylaştıracak zihin-algı çalışmaları yapacağız.

İçerik

1.Hafta | Kendinin Farkına Varma

 Gerçekten istediğin hayatı mı yaşıyorsun? Ne istiyorsun? Ne kadar özgürsün? İsteklerinin, ihtiyaçlarının farkında mısın? İşin bunlara ne kadar cevap veriyor? Hayatında nein farkında olursan onu daha iyi ve senin için dada tatmin edici bir hale getirebilirsin?

2.Hafta | Çevrenin Farkına Varma

Dışarıda neler oluyor? Ailende, şirketinde, şehrinde, ülkende, dünyada? Ne kadarının farkındasın? Neyi değiştirmek için ne yapıyorsun? Nereye aitsin? Çevrende nasıl insanlarla çevrili olsan hayatın nasıl olurdu? Neyin farkında olsan çevrende ne değişirdi? Değiştiremediklerini kabullenmeye hazır mısın?

3.Hafta | Zamanın Farkına Varma

Zaman geçiyor. Dünyanın bir yerlerinde insanlar farklı bir gelecek hazırlıyor bizlere… Ne kadar farkındasın? Yarı insan yarı cyborgların varlığından, teleportation başlangıcından, bilim ve teknolojideki ilerlelemelerden ne kadar haberdarsın? Sadece kendi dünyanda mısın yoksa gelişmeleri takip ediyor musun? Koredeki robot şehri, Amerikadaki station visiti ve diğerlerini farketmen için neye ihtiyacın var? Anda mısın? Önceliklerinin farkında mısın?

Katılımcı Sayısı: 8

Katılımcı Sayısı: 3 hafta | 2 saat
Detaylar ve Kayıt için: info@rna-tr.com | 0530 880 92 72 – 0216 456 44 62

Share.

About Author

Leave A Reply