Gülden Döğerli

guldendogerliİTÜ Tekstil Mühendisliği lisans ve yüksek lisans eğitiminden sonra tekstil sektöründe planlama, müşteri temsilciliği görevlerinde bulundu.

1996 – 2001 arası orta uzun vadeli yatırım projelerinin değerlendirilmesi üzerine teknik uzman olarak Yatırım Bankası’nda çalıştı. 2007 – 2010 yılları arasında eşinin görevi nedeniyle yaşadığı Almanya’ da yeni bir dil öğrenmenin,  yeni bir yaşam düzenine ve farklı kültürlere adaptasyonun zor ama güzel tecrübelerini kazandı. Bu sırada modanın önde gelen firmalarından Hugo Boss‘da planlama süreçlerinde görev yaptı.

2010 yılı itibariyle İstanbul’da yaşayan Gülden Döğerli Acar, RNA Değişim Yönetimi projelerinde Değişen Kültürler ve AlışkanlıklarZamanla Değişen Yaşamlar,  Küreselleşen Dünyamızda Her Yerde Her Şeyin Benzerliği Buna Karşın Gidiş Gelişlerdeki Büyük Değişimler üzerine danışmanlık yapmakta, özellikle Expat (Expatriate-Yabancı Ülkede çalışan ve Yaşayan Kişilere) ve Expat ailelerine yönelik sosyal yaşam deneyimi konularında atölye çalışmaları tasarlamakta, Expat Proje Koordinatörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.