Spa’da Tazeleyici Molalar

0

Kariyer ve yaşam mücadelelerimizde stresli birikimlerimizden kurtularak daha verimli bir performans sergileyebilmek için ara ara tazelenmemiz, hafiflememiz, kendimize dair yeni  bakış açıları kazanmamıza ihtiyacımız var. Bunun için zaman yaratmalıyız ki kendimizi bütünsel bir bakıma alabilelim; bu öyle bir bakım ki hem fiziksel hem zihinsel hem de ruhsal yenilenmeyi hedefleyen bir yaklaşım. Bu tarz yaklaşımı daha çok hayatımıza dahil edebildiğimiz zaman kaldığımız yerden farklı biri olarak ve içsel gücümüzü daha da sağlamlaştırmış bir şekilde hedeflerimize ulaşmak için devam edebiliyoruz.

Peki bizler için bu eşsiz bakım fırsatları nerede? Tabii ki SPA’larda çünkü SPA’lar bireylerin değişiminde çok büyük rol oynama potansiyeline sahip gizemli, etkili ve özel yerler. Sadece fiziksel etkiden ibaret olmayıp bireylerin zihinsel ve duygusal boyutlarına da dokunabilecek nadir ortamlar. Yumuşak bir dokunuşla ve huzurlu ortamlarıyla onları her an sarmalayabilecek kadar da ulaşabilirler.

Fiziksel olarak gevşeyebileceğiniz, zihinsel olarak sakinleşebileceğiniz ve duygusal olarak yeni farkındalıklar yaşayabileceğiniz bir programımız var:

İçerik

Dünyanın pek çok yerinde profesyonel deneyimleri olan ve aynı zamanda Bilişsel Davranışçı Koç olan bir SPA sever eşliğinde SPA’nın hem ıslak zemin alanındaki çeşitli opsiyonlarını deneyimliyoruz hem arındırıcı bir masaj etkisiyle hafifliyoruz hem de koçluk moderasyonu ışığında etkileyici bir ambiyansta dinleyerek, konuşarak ve paylaşarak zindelik ve üretkenliklerimize dair keşifler yapıyoruz.

Dilediğiniz tarihte oluşturulan 5’er kişilik gruplara yaklaşık 3,5 saat süren bu programımızı uygulayabiliyoruz.

Katılımcı Sayısı: 5

Süre: 1 gün | 3,5 saat
Detaylar ve Kayıt için: info@rna-tr.com | 0530 880 92 72 – 0216 456 44 62

Share.

About Author

Leave A Reply