Türk Telekom Bütünleşik Algı ve İmaj Yönetimi Eğitimi Katılımcı Yorumları

0

AKTARIMA/ATÖLYEYE İLİŞKİN GENEL GÖRÜŞLER

– Kendi düşündüğüm gibi olmamın değil diğerlerinin beni algılamasının ne kadar önemli olduğunu ve kişisel algı yönetimi konusunda hassasiyetin göz ardı edilmemesi gerektiğini hatırlamama yardımcı oldu.

– Materyaller, anlatım ve örnekler çok iyiydi.

– Algı ve imaj ile ilgili konularda bilgi aldım. Kelimelerin gücü, renklerin önemi, tutum ve davranış gibi önemli konularda ipuçları aldım.

– Kişisel imaj ve algının geliştirilmesi ile ilgili çok faydalı bir çalışma olduğunu düşünüyorum.

– Genelde eğitimlerde çok şey görür ve sizinde değiniz gibi %20 ile gideriz. Ama bu eğitimde söylenen her şey hayatına içinde, hep bir konu ile ilişkilendi ve unutacağımız hiç sanmıyorum

– İçerik, iş ve sosyal yaşama dair oldukça farklı bilgileri barındırıyordu. Sadece imaj değil bunlara ek olarak konuları ele alış biçimlerinin de gelişmesine büyük katkısı olacak.

– Algı ve imaj konularının hayatımızda bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Bu eğitimin bende yarattığı en büyük farkındalık bu oldu.

BU EĞİTİMDEN/ATÖLYEDEN NE İLE GİDİYORUM? (3 SIFAT)

– Yavaş yavaş ölmemeye çalışarak, keyifle, özeleştiri.

– Bilgi, farkındalık ve güven.

– Fark etmek, organize etmek, yorumlamak silsilesinin önemi, dikkati yönetmek kavramının araştırılması.

– Farkındalık, algı yönetimi, not aldığım bir sürü kaynak.

– Kendin olmak, yapmacık gülüş nasıl tespit edilir J, en önemlisi 29 yaşında GMY olan bir bayanın mutlu olmak için hepsinden vazgeçerek bir şirket kurabilecek cesareti göstermesi.

– Cesaret, değişim hevesi, vizyon.

– Kendimi keşfetmeli, tutkuyu kaybetmemeli, kişisel gelişime devam etmeli.

EĞİTMENE İLİŞKİN GENEL GÖRÜŞLER

– Rana Hanım, çok bizden olduğunuz, yorumlara değer verdiğiniz ve teorik değil hayatın içinden örneklerle ilgiyi sürekli tuttuğunuz için teşekkür ediyorum.

– Gayet konusuna hakim, iyi iletişim kurabilen ve bildiklerini verebilen bir eğitmen. Teşekkürler.

– Oldukça deneyimli, güleryüzlü, vermek istediği mesajı rahatlıkla aktarabilen bir eğitmen.

– Çok deneyimli ve bu deneyimleri çok iyi aktarabilen bir eğitmen. Katılımcıların ilgisini sürekli tutabilen iyi bir anlatım tekniğine sahip.

– Çok güzeldi. Günlük hayatta hep yaşadığımız örnekleri eğitimde teknik olarak ta aldık ve cebimize koyduk. Her şey çok güzeldi. Teşekkürler.

– Rana Hanım konulara kendini vererek ve katılımcıların fikirlerini önemseyerek çok pozitif bir duruşa sahipti. Ayrıca eğitimlerde her zaman için bir eğitmenin anlattıklarını kendisinin başarıp başarmadığına bakarım. Bu açıdan da Rana Hanım örnek bir profil. Şanslıydık bu eğitime katılmakla. Teşekkürler.

– Rana Hanım, tecrübesi ve pozitif enerjisiyle bizleri bilmediğimiz/ görmediğimiz dünyalara götürdü. Çok teşekkür ederim.

Kurum : TÜRK TELEKOM A.Ş.
Katılım Gösterilen Etkinliğin Adı/Türü : Bütünleşik Algı & İmaj Yönetimi
Katılım Tarihi : 15-16 Mayıs 2017
RNA Eğitmeni/Moderatörü : Rana ÖZŞEKER

www.rna-tr.com
info@rna-tr.com

Share.

About Author

Leave A Reply