Hüseyin Caner

Kadıköy Anadolu Lisesi’ni tamamladıktan sonra lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2000-2003 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi MBA programına devam ederek finans ve muhasebe uzmanlıklı lisansüstü eğitimini tamamlayan Caner, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) ünvanına sahiptir. 1999 yılında BDO International’da denetçi olarak çalışma hayatına başlamış, 2003 yılının sonunda da PricewaterhouseCoopers İstanbul ofisine katılmıştır. PricewaterhouseCoopers’da müşterilere denetim ve danışmanlık hizmetleri vermekle birlikte eğitim grubunda da aktif olarak çalışmış, özellikle muhasebe ve finans eğitimlerinde eğitmen kadrosunda görev almıştır. Caner, 2009 yılında müdür olarak sürdürdüğü görevinden ayrılarak ilaç sektöründe Mali İşler Müdürlüğü ile kariyerine devam etmiştir. 2010 yılı itibariyle RNA Değişim Yönetimi bünyesinde Finansal Danışmanlık ve Eğitim hizmetleri vermektedir.

Mehmet Emin Barsbey

Mehmet Emin Barsbey, 2 dan seviyesinde Go oyuncusu ve İstanbul Go Okulu Kurucusu’dur. Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Barsbey, bir süre reklam ve yayıncılık sektöründe çalıştıktan sonra profesyonel kariyerini uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğu Go üzerinden devam ettirmeye karar vermiştir. 2. ve 3. Güney Kore Başbakanlık Kupası’nda Türkiye’yi temsil etmiştir. Türkiye’nin tek Avrupa Go Federasyonu sertifikalı Go Hakemi olarak 6 yıldır Uluslararası İstanbul Go Turnuvası‘nda başhakem olarak görev almaktadır. Türkiye Üstün Yetenekli Çocuklar Vakfı’nda başlayan atölyelerini, Açı Okulları’nda ve Hisar Okulları’nda ders olarak sürdürmektedir. Yetişkin atölyeleri İstanbul Go Okulu bünyesinde devam etmektedir. Türkiye Go Oyuncuları Derneği’nde İstanbul temsilcisi ve denetleme kurulu üyeliği gibi görevlerde bulunmuş ve İstanbul Go Oyuncuları Derneği kurucuları arasında yer almıştır. RNA Değişim Yönetimi projelerinde; Stratejik Bakış Açısı Geliştirme, Liderlikte Algı Yönetimi, Değişim Süreçlerinde Yaratıcı Yaklaşımlar projelerinde eğitmen-uygulatıcı olarak ve kendi ilgi alanlarında yaratıcı atölye çalışmalarıyla yer almaktadır.

Özge Bulut Maraşlı

İş hayatının 28 yılının ilk 20 yılı reel sektörde finans, stratejik planlalama ve iş geliştirme ile geçen Özge Bulut Maraşlı; farklı sektör ve disiplinlerde 22 yıldır yöneticilik ve hissedarlık yaptı, son 5 yıldan beri de Yönetim Kurullarında Başkanlık, Başkan Vekilliği ve Bağımsız Yönetim Kurulu üyelikleri aldı.

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ve ülkelerde Sivil Toplum Kuruluşlarında Kurucu, Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlık yapan Maraşlı; Fabu Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı, MAY Yapım Yönetici Ortağı, Doğan Müzik, Net D, Slowtürk Yönetim Kurulu Üyesi, Fark Holding Bağımsız Yönetim Kurulu üyesidir. Dogan Holding Yönetim kurulu Danışmanlığı,  Two Zero Girişim Sermaye Fonu ve Arya Investment Yatırım Kurulu üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Mayıs 2018’e dek Kanal D ve D Yapım şirketlerinden sorumlu CEO’su ve Doğan TV CEO yardımcısı olarak görev yapan Bulut Maraşlı, Dogan Televizyon’a geçmeden önce Doğan Holding’de iş kollarının stratejik uyumu ve iş geliştirme alanlarının sorumluluğunu üstlenerek Stratejik Planlama Başkan Yardımcısı görevinde bulunmuş; 2006 – 2011 yılları arasında şirketin Yatırımcı İlişkileri ve Kurumsal İlişkiler Bölüm Başkanı olarak çalışmıştır. Aynı dönemde Doğan Enerji, Doğan Organik Ürünler, Milpa, Ditaş ve Çelik Halat A.Ş. şirketlerinin Yönetim Kurulu Danışmanlığı görevlerinde de bulunmuştur.

Doğan Grubuna katılmadan önce, 2003 – 2006 yılları arasında H.Ö. Sabancı Holding A.Ş CEO’suna bağlı olarak stratejik planlama, iş geliştirme, M&A, enerji projelerinin özelleştirilmesi ve yeniden yapılandırılması, Telekom, gıda, perakende, otomotiv ve çimento iş birimleri gibi birçok sektörde danışmanlık yaptı. Özge Bulut Maraşlı, iş hayatına 1993 – 2003 yılları arasında hızlı tüketim ürünleri sektöründe Kraft Foods International ve H.O Sabancı Holding A.Ş. ortaklığı, Marsa Kraft şirketinde finans ve iş geliştirme yönetimlerinde çeşitli rollerde yer alarak başladı.

Bulut Maraşlı, Yönetim Kurulunda Kadın Derneği Yönetim Kurulu üyesi, Arya Kadın Yönetim Kurulu Üyesi, Kocaeli Arya Challenge Club Başkanı,  Türkiye Yatırımcı İlişkileri Derneği Yüksek İstişare Kurulu Üyesi, International Academy of Television Arts & Sciences Yönetim Kurulu Üyesi, American Turkish Society (ATS) Young Global Leaders Nomination Committee üyesi,  Sabancı Üniversitesi MBA Programı, Demirkent Eğitim Vakfı ve Professional Women Network Danışma Kurulu Üyesi, TKYD, WPO ve G20 Genç Küresel Liderler Alumni üyesidir. World Economic Forum, MEI Dijital Medya Okur Yazarlığı Projesi İcra Kurulu ve MEI Strateji Yöneticileri Kurulu üyesidir. Endeavor Mentorları arasında yer alan Bulut Maraşlı, In Development- The Cannes Drama Creative Forum Danışma Kurulu üyesi ve International Emmy Awards uluslararası jüri üyesidir.

Özge Bulut Maraşlı, Sabancı Üniversitesinde Master derecesi bulunmaktadır, Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. 2016 yılında Yönetim Kurulunda Kadın Projesi 2. Dönem Mentileri arasında yer alan Bulut Maraşlı 1996-98 dönemi Sabancı Holding’in Yetenek Havuzu üyesidir.

Gülcan Demirkol Aytemur

Profesyonel çalışma hayatına 1993 yılında Ankara’da, devlet sektöründen sorumlu satış temsilcisi olarak Koç Grubu’nda başlayan Gülcan Demirkol Aytemur, 15 aşkın süre boyunca Xerox Türkiye ve Xerox Avrupa organizasyonlarında satış, pazarlama, yönetimde çeşitli görevler almıştır.

2004-2010 yılları arasında Global Hizmetler birimi ve Yalın Altı Sigma programı yöneticisi olarak, , Xerox Doğu Avrupa, Türkiye ve Israel Bölgesinde yönetim – icra kurulu üyesi olarak çalışmıştır. Amerika ve İngiltere’de iki yıllık hizmet sektöründe Lean Six Sigma Design for Lean Six Sigma programlarını tamamlayarak sertifika almıştır.

Aytemur, 2010 – 2011 yılında, Vekil Genel Müdür olarak Türkiye’nin yeniden yapılandırılması projesini yönetmiştir. Satış-pazarlama alanında, değişim, dönüşüm ve iş – insan alanında, potansiyel-performans, yetenek yönetimi, geri bildirim ve benzeri başlıklarda çalışmalar yapmış, Yalın Altı Sigma, Değişim yönetimi, Açık Yenileşim, İş yerinde hayat konulu bir çok proje ve çalışmaları, Türkiye Kalite Derneği, Sabancı grubu, Bosch Türkiye ve Xerox uluslarası organizasyonlarında ödül almış örnek olarak uygulanmıştır.

2013 itibariyle iki yıla yakın bir süre Baltaş Grubu ile eğitimci-danışman olarak çalışan Aytemur, 2015 yılı itibariyle de, Kurucusu olduğu GDAPARTNER stratejik iş ortaklığı ile satış- pazarlama odaklı değişim ve yenileşim stratejilerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesi konusunda yönetici danışman, dönemsel yönetici modeli ile çalışmaktadır.

Tarih, resim, spor ilgi alanlarının yanı sıra, “kadının gelişimi ile toplumun gelişimini ve kadın işgücünün ekonomik işgücüne kazandırılması” amacı güden projelerde ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu üye, mentor ve gönüllü olarak da çalışmaktadır.

Duygu Türkan İnam

Kariyerine Yapı Kredi Bankası Kurumsal & Ticari Bankacılık çatısı altında başladı. Uzun yıllar Türkiye’nin en büyük şirketlerinden Yapı Kredi Bankası, Akbank ve Borusan Holding’te Değişim Yönetimi Müdürü olarak görev yaptı. Büyük ölçekli, kompleks ve çok paydaşlı stratejik dönüşüm projelerinde proje ve değişim yönetimine liderlik etti. Uzmanlık alanları; proje ve değişim yönetimi, dijital dönüşüm, iş süreçleri, iş modelleri, kültürel ve organizasyonel değişimdir.

2019 yılında kanıta dayalı metodolojiler ile çalışmak amacıyla alanında Uluslar arası olarak kabul görmüş Prosci’ın Değişim Yönetimi Pratisyeni oldu. Değişim Yönetimi alanındaki bilimsel araştırmaları ve metodolojileri yakından takip ederek şirketlere Değişim Yönetimi alanında danışmanlık vermektedir. Aynı zamanda Değişim Yönetiminin stratejik odak alanlarından biri olan koçluk alanında ICF akreditite eğitim programı olan Advancing the Path to Core Coaching Masteries tamamlamıştır ve Yönetici Koçluğu da yapmaktadır.

Dünyanın en yaygın Değişim Yönetimi organizasyonu olan Association of Change Management Professionals(ACMP)’ın Türkiye bölümünün kurucularından ve yönetim kurulu üyesi olan İnam, kar amacı gütmeyen farklı platformlarda girişimcilere ve öğrencilere mentorluk ve koçluk yapmaktadır.

Duygu Türkan İnam, Celal Bayar Üniversitesi’nde Ekonomi lisansının ardından, Ege Üniversite’sinde MBA programını ve Koç Üniversitesi’nde Executive Mini MBA programını tamamladı. Ayrıca Virginia Üniversitesi, Bocconi Üniversitesi, Koç Üniversitesi gibi değerli üniversitelerin kendi alanı ile ilgili farklı programlarına katıldı.

Aslı Caner

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 14 yıl farklı yayın kuruluşlarında editörlük yaptıktan sonra içerikteki tecrübesini dijitale taşıdı ve Türkiye’nin ilk dijital ajanslarından biri olan Youth Media’da Kurucu Ortak ve Genel Müdür olarak çalıştı.

2010 yılında Endeavor Girişimcisi olan Caner, üyesi olduğu TurkishWIN’in Kurucusu Melek Pulatkonak ile birlikte kadının iş hayatındaki potansiyelini artırmak amacıyla kurulan sosyal girişim BinYaprak’ı hayata geçirdi.

2017 yılında kreatif, dijital, sosyal medya ve etkinlik alanlarında projeler üreten ve hayata geçiren Fayda Studio’yu kurdu. Aynı ekip ile kültür sanat dünyasına farklı bir pencereden bakmak için www.culturevulture.com yayın hayatına başlattı.
Dijital iletişim ile kurumsal ve toplumsal değişim projelerinde paydaş iletişimi konularında uzmanlaşan Caner, BluTV Pazarlama Danışmanı, Güvensan Tesis Hizmetleri Kurumsal İletişim ve Pazarlama Danışmanı, 39 Kalamış Marina Kurumsal İletişim ve Pazarlama Danışmanı, ACMP Turkey Kurucu Üyesi, TedX Reset Türkiye Danışma Kurulu Üyesi, Arya Kadın Platformu Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapmakta. Caner, TurkishWIN, BinYaprak, Arya Kadın Platformu, PwN ve ACMP Global üyesidir.

Dr. Cenk Tezcan

Dr. Cenk Tezcan – Tıp Doktoru, Sağlık Fütüristi, Bwise ve BeWell şirketlerinin kurucu ortağı, hastane tasarımcısı, tıp bilişimcisi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Bilgi ve Medipol Üniversitelerinde yarı zamanlı öğretim görevlisi 

25 yılı aşkın süredir, sağlık dünyasında projeler üretiyor. Anahtar teslimi hastane ve sağlık projeleri, dijital sağlık, sağlıklı ve mutlu yaşam ana ilgi ve uzmanlık alanlarından… 

B-engaged Kurumsal Wellbeing programı aracılığı ile, kurum çalışanlarına Sağlıklı ve Mutlu yaşam alışkanlıkları edindiriyor, değişik üniversitelerde ‘geleceği planlamayı ve ‘sağlıklı yaşamayı’ öğretiyor. . Ortak akıl, paylaşım ekonomisi, sağlıklı yaşam ve mutluluk konularının Türkiye’de yaygınlaşması için çalışıyor. Dünya Bankası, İslam Kalkınma Bankası, SGK ve çeşitli Bakanlıklar için Danışmanlık görevlerinde bulundu. Sağlık girişimcilerine mentorluk yapıyor. 

BeWell’de “Anahtar teslimi sağlık projeleri”, Bwise’da ise “Gelecek tasarımı” ve “Sağlıklı ve mutlu yaşam” üzerine çalışıyor. 

TUSİAD için yazdığı “Sağlığa yenilikçi bir bakış açısı; Mobil Sağlık” kitabının yazarı. Sağlıkta inovasyon, mobil sağlık, sağlık turizmi ve gelecek konularında profesyonel konuşmacı. TRT’de Gelecek üzerine 13 dizilik bir televizyon programını hem yönetti, hem sundu. Yazılarını www.cenktezcan.com adresinde derliyor. 

YASTED ve TFD’de aktif dernek üyeliklerini sürdürüyor. Cenk Tezcan 2 çocuk babasıdır.

Referanslarımız

Çözüm Ortaklarımız

ACMP Turkey - RNA
RNA, ACMP Turkey Ana Sponsorudur.

Değişimi birlikte yönetelim!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, referanslarımız hakkında konuşmak, şirketinizde başlayacak değişim projeleri için birlikte yol almak için bize yazın.

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]