Nefise Can

İçerik Destek

Özel Avcılar Fen ve Proje Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümüne başlayan Nefise Can Üniversiteye son sınıf öğrencisi olarak devam etmektedir.

Lise yıllarında, Junior Achievement 3X Şirket Projesi kapsamında Vitalia Genç Başarı Şirketinde Pazarlama Müdürü olarak yer aldı. 2018 yılında, TEDxAvcılarOkyanusCollege organizasyonunda gönüllü olarak görev aldı ve  2020 yılında ise kendi TEDx lisansını almaya hak kazandı.

Lisans hayatının ilk yılında Başakşehir Birey Özel Öğretim Kursu’nda Gönüllü Stajyer olarak çalıştı. PsiClub Psikoloji Kulübü’nde bir yıl üniversite temsilciliği görevinde yer aldı. İÜC Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Kulübü’nün yönetim kurulunda Akademik Etkinlik ve Atölye Koordinatörü olarak  çeşitli atölye, eğitim ve zirvelerin organizasyonunda yer aldı. Halen kulüp yönetiminde aktif olarak görev almaktadır. Lisans eğitimi kapsamında ise Doç. Dr. Ayşe Esra İşmen Gazioğlu’ndan Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi teorik eğitimini tamamladı.

Şu anda RNA Değişim Yönetimi’nde Gönüllü Stajyer olarak yer almaktadır.

RNA

Değişimi Birlikte Yönetelim!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, referanslarımız hakkında konuşmak, şirketinizde başlayacak değişim projeleri için birlikte yol almak için bize yazın.