Elif Baziki

Koordinatör - Etki

Özel İtalyan Lisesi’ni bitirdikten sonra, 2019’da Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. 2020 yılında ise Gedik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı programına girmeye hak kazandı.

Lisans yıllarında, “Ebeveyn bağlanma stili ile bireylerin çocuklarının yeme davranışı” üzerine yapılan bir projede gönüllü olarak yer aldı. 2016 yılında, ICASSI, International Committee of Adlerian Summer Schools and Institutes’da çeşitli mesleki eğitimlere katıldı, yine aynı yıl Olgu Psikolojik Danışmanlık’ta Psikodrama Yaşantı Grubu’nda Psikodrama Eğitimi aldı. Lisans süresi boyunca Nöromarketing ve Mindfulness gibi workshoplara katıldı. AASP, Association for Applied Sport Psychology, USA akredite program olan Spor ve Performans Psikolojisi eğitimi sertifikasına sahip. Bu program kapsamında Beşiktaş Spor Klubü- Basketbol altyapı biriminde Psikolog olarak staj yaptı. Fransız La Paix Hastanesi’nde eğitim/staj programına katıldı ve Bahçeşehir eSpor Biriminde Gönüllü Psikolog olarak çalıştı. Klinik Psikoloji alanında bireysel terapileri de kapsayan Dinamik Psikoterapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel-Davranışçı Terapi Eğitimleri’nin yanı sıra,  ICF-ACSTH Akrediteli Uluslararası Profesyonel Uzman Koçluk Eğitimi’ni tamamladı. Anadalı psikoloji ile koçluk becerilerini bir arada kullanarak bireylerin ve kurumların ihtiyaçlarına göre çalışmalar gerçekleştiriyor.

2006 yılında, ilkokula giderken aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı yarı-zamanlı Arp Bölümü öğrencisi olmaya hak kazanan Elif Baziki, 2008 yılında Yıldız Teknik Genç Arpistler Konserinde yer aldı. Associated Board of  the Royal Schools of Music, ABRSM kurumunun beşinci seviye Müzik Teorisi  sertifikasına sahip. Çocuk yaşlarında, Galatasaray Spor Kulübü ve Enka Spor Kulübünde lisanslı yüzücülük yapmış olmak, Akademi Otuzbeş Buçuk’ta aldığı oyunculuk eğitimi ve müzikle iç-içe olmak, özellikle “performans, performans kaygısı, tükenmişlik sendromu, işyeri ve günlük yaşamda iyi oluş, farklılıklara açık olma ve değişim” gibi konulara yönelmesini sağladı.

RNA

Değişimi Birlikte Yönetelim!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, referanslarımız hakkında konuşmak, şirketinizde başlayacak değişim projeleri için birlikte yol almak için bize yazın.