Elif Baziki

Koordinatör - Etki

Özel İtalyan Lisesi’ni bitirdikten sonra, 2019’da Bahçeşehir Üniversitesi İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. 2020 yılında ise Gedik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı programına girmeye hak kazandı.

Lisans yıllarında, “Ebeveyn bağlanma stili ile bireylerin çocuklarının yeme davranışı” üzerine yapılan bir projede gönüllü olarak yer aldı. 2016 yılında, ICASSI, International Committee of Adlerian Summer Schools and Institutes’da çeşitli mesleki eğitimlere katıldı. Lisans süresi boyunca Nöromarketing ve Mindfulness gibi workshoplara katıldı. AASP, Association for Applied Sport Psychology, USA akredite program olan Spor ve Performans Psikolojisi eğitimi sertifikasına sahip. Fransız La Paix Hastanesi’nde eğitim/staj programına katıldı ve Bahçeşehir eSpor Biriminde Gönüllü Psikolog olarak çalıştı.

Klinik Psikoloji alanında aldığı eğitimler ile birlikte,  ICF-ACSTH Akrediteli Uluslararası Profesyonel Uzman Koçluk Eğitimini tamamladı. Anadalı klinik psikoloji ile koçluk becerilerini bir arada kullanarak bireysel psikoterapinin yanı sıra bireylerin  ve kurumların ihtiyaçlarına göre kurumsal eğitim ve beceri geliştirme, organizasyonel kültür adaptasyonu, davranış değişimi, değişime direnç, sosyal etki yaratma ve Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları; Hedef 3, 8 ve 10 (SDG 3,8 ve 10) gibi konularda çalışmalar gerçekleştiriyor.

RNA

Değişimi Birlikte Yönetelim!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, referanslarımız hakkında konuşmak, şirketinizde başlayacak değişim projeleri için birlikte yol almak için bize yazın.