Hande Aksu

Koordinatör - Akademi

El sanatları ve halkla ilişkiler eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına satış sektöründe başlamıştır. Sektörel tecrübesini; ekip iletişimi, takım ruhu, satış ve pazarlama alanlarındaki eğitimlerle zenginleştirmiştir.

Deneyimlerinin yeterli olgunluğa ulaştığı noktada, girişimci ruhunu ortaya çıkararak medikal sektörde kendi işini kurma kararı almıştır. Güçlü iletişim becerisi ve liderlik özellikleri sayesinde donanımlı ekiplerin yetişmesinde eğitimci yanıyla rol almış; ekibiyle birlikte birçok başarıya imza atmıştır. Bütün bu süreç boyunca en önemli yol göstericilerinden biri seramik tutkusu olmuştur. Çamura şekil vermek değil, çamurla birlikte şekillenmek olarak gördüğü seramik sanatının getirdiği esneklik ve değişim, hem kendisine hem çocuklarına yol haritaları çizerken hayat mottosu olmuştur.

Hayat boyu eğitime, gelişime ve değişime olan inancı 2018 yılında yolunun RNA Değişim Yönetimi ile kesişmesini sağlamıştır. O günden bu yana kariyerine RNA Değişim Yönetimi Eğitim Koordinatörü olarak, kurumlara ve bireylere özgü projelerin eğitsel süreçlerindeki planlamaları konusunda destek vererek sürdürmektedir.

RNA

Değişimi Birlikte Yönetelim!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, referanslarımız hakkında konuşmak, şirketinizde başlayacak değişim projeleri için birlikte yol almak için bize yazın.