Murat Özşeker

Kurucu Ortak

Eğitimini İstanbul Erkek Lisesi ve ardından Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamladı.İş hayatına PriceWaterhouse(PWC)’da Denetim Asistanı olarak başlayan Mehmet Özşeker, Takım Lideri ve Denetim Müdürü olarak bu kurumda kariyerine devam etti. Halk Sigorta ve Alfa Menkul Değerler’de üst düzey yöneticilik, Electra Türkiye Genel Müdürü olarak görev yaptı.Kurucu ortağı olduğu RNA Değişim Yönetimi’nde yönetim danışmanı olarak kariyerine devam etmektedir.1994 yılından bu yana Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik, 1995 yılından bu yana ise Muhasebe Uzmanlığı sertifikasyonlarına sahiptir.

Bir yandan şirket kurulumu, stratejik planlama ve sistem kurulması konularında uzmanlaşan Özşeker, diğer yandan fotoğrafçılıkla ilgilenmekte, farklı kültürleri keşfetmek amacıyla sık sık seyahatler yapmaktadır.

Üst düzey yönetici olarak edindiği deneyimleri, aldığı eğitimlerle harmanlayarak; girişimcilere ve Türkiye pazarına girmek isteyen şirketlere RNA Değişim Yönetimi bünyesinde danışmanlık yapmaktadır.

RNA

Değişimi Birlikte Yönetelim!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, referanslarımız hakkında konuşmak, şirketinizde başlayacak değişim projeleri için birlikte yol almak için bize yazın.