Proje Evi

Kurumsal Değişim Yönetimi Projeleri

Kurumunuzdaki yapısal, teknolojik ve sürece dair değişimlerinizin insan tarafında proje ortağınız olarak size destek oluyoruz. Dijital transformasyon, satın alma, şirket birleşmesi, yeniden yapılanma gibi durumlarda değişimin insan odağını yönetmek, direnci ortadan kaldırmak, performansın ve verimliliğin minimum düzeyde etkilenmesini sağlamak için değişim projelerinizi tasarlayıp uyguluyoruz. Farklı alanlarda uzman danışmanlarımızla değişimde lider ve paydaş yönetimi, değişim iletişimi, eğitim, gelişim ve direnç yönetimi alanlarında şirketlerin istek ve ihtiyaçlarına uygun olarak programlar üretiyoruz.

EPAC© Framework

Kültürel Dönüşüm Projeleri

RNA-Barrett-Values-Centre

Şirketinizin üzerine kurulduğu yapı taşları, inanç, değer ve davranışlar, bütünü olan kültürünüzü dönüştürmek; çalışanlarınızın yeni kültüre adaptasyonunu sağlamak için ölçülebilir projeler tasarlıyoruz.

Dünyadaki en kapsamlı kültürel tanı değerlendirmesi olan Barrett ile, hızlı ve basit bir anket kullanarak, küçük ekiplerden binlerce kişilik kurumlara kadar geniş bir yelpazede kültürü oluşturan değer ve davranışları ortaya koyabiliyoruz. Kültürdeki toksik davranışları ele alarak kültürünüzün sağlık skorunu size gösterebiliyoruz…

İç girişimcilik, çeşitlilik ve kapsayıcılık, esnek ve uzaktan çalışma, çalışanların psikolojik iyi oluşu gibi konularda değişim, kültürel dönüşümden bağımsız olamaz, Barrett kültürel değerlendirme araçlarını kullanarak ve ACMP standartlarına uygun olarak hazırladığımız projelerimizle kurumlara destek oluyoruz…

Çeşitlilik, Eşitlik, Kapsayıcılık ve Aidiyet (DEIB) Projeleri

Kapsayıcılık, çeşitlilik, eşitlik ve aidiyet projeleri tasarlayarak şirketlerde, yaratıcılığın ve verimliliğin artmasını sağlıyoruz. Süreç denetimleri yapıyor ve kurum içindeki yerleşik önyargı ve algı yanılsamalarını ortaya çıkarıyoruz. Sistemi ve kültürü yeniden yapılandırmaya yardımcı oluyoruz. Kapsayıcı kültürün yerleşmesi için kurumsal değer, inanç ve davranış bütününü dönüştürmek ve süreçlerdeki kör noktaları ortadan kaldırmak için kurumların iş ortağı oluyoruz.

Değişimi Birlikte Yönetelim!

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak, referanslarımız hakkında konuşmak, şirketinizde başlayacak değişim projeleri için birlikte yol almak için bize yazın.